W piątek, 10 listopada w naszej szkole miały miejsce wydarzenia upamiętniające odzyskanie przez Polskę niepodległości. To już 105. rocznica tego wydarzenia. Uroczysty charakter tego dnia podkreślały galowe stroje oraz apel, w którym wzięliśmy udział. Uczniowie klas IV-VI przedstawili nam krótką …









