Sukcesy naszych uczniów.

Dnia 20 marca 2024 r. odbyła się II edycja Gminnego Konkursu Przyrodniczo – Ekologicznego „Eko – szarady”. Organizatorem konkursu była SzSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Dębowej GórzeKonkurs był objęty patronatem Pana Czesława Pytlewskiego – Wójta Gminy Skierniewice. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, zachęcanie do obserwowania i podziwiania przyrody.
Cieszy fakt, że wśród laureatów byli uczniowie naszej szkoły: w kategorii klas V – VI – II miejsce w konkurencji grupowej zajęli uczniowie klasy VI Mikołaj Magdziarz i Mikołaj Zatorski. W tej samej kategorii wiekowej ale w konkursie indywidualnym uczeń klasy V Michał Paradowski otrzymał wyróżnienie.
Jednocześnie odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym. I miejsce w grupie wiekowej klas V – VIII zajął uczeń klasy VI Błażej Słodki, natomiast w grupie wiekowej klas I – IV uczennica klasy IV Natalia Tartanus otrzymała wyróżnienie. Laureaci obu konkursów zostali nagrodzeni bonami do Empiku i otrzymali nagrody za udział. Wszystkim uczestnikom i laureatom dziękujemy za udział, przygotowanie do konkursu a laureatom gratulujemy tak wysokich miejsc.