Nasza szkoła jest :

mała, rodzinna i przyjazna uczniom i rodzicom

Mało liczne klasy

W naszej szkole wszystkie klasy nie mają więcej niż 12 uczniów, co sprawia, że komfort nauki jest nieporównywalnie większy niż w klasach o większej liczbie uczniów. Panuje miła, rodzinna atmosfera sprzyjająca zdobywaniu wiedzy.

Wykwalifikowana Kadra

W naszej szkole pracują wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim stażem. Grono Pedagogiczne cały czas się dokształca, uczęszczając na różne kursy i szkolenia aby zawsze być na bieżąco i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom zarówno uczniów jak i rodziców.

Nowoczesna szkoła

Nasza szkoła dysponuje pracownią komputerową wyposażoną w 10 komputerów. Posiadamy w pełni wyposażoną „Ekopracownię” gdzie znajduje się tablica interaktywna oraz wizualizer. W sali klasy VIII i klasy VII znajdują się również tablice interaktywne.

Dlaczego warto nas wybrać ?

 • Absolwenci

  Nasi absolwenci odnoszą sukcesy w późniejszej edukacji.

 • Wycieczki

  Nasi uczniowie korzystają z wielu wycieczek podczas roku

 • Konkursy

  Szkoła organizuje konkursy, jak również bierze dział w konkursach zewnętrznych. Każdy uczeń znajdzie coś dla siebie

 • Świetlica

  Szkoła zapewnia opiekę świetlicową dla dzieci do godziny 16:30

Uczymy z pasją !

Aktulaności

13 Lis

dla Niepodległej

W dniu 09.11.2018r. cała społeczność szkolna brała udział w akcji „Rekord dla Niepodległej” , i o godzinie 11:11 odśpiewaliśmy wspólne hymn narodowy

06 Lis

“Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU

“Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU” to kampania profilaktyczno-edukacyjna kierowana do uczniów klas IV – VIII, ich rodziców i nauczycieli. Jej realizacja zakłada przeprowadzenie działań w zakresie profilaktyki zachowań ryzykownych, szczególnie antyspołecznych i przestępczych, we wszystkich szkołach podstawowych w Polsce. Działania w 2018 …